O nás


Internetový obchod Timeforyou.sk


Vás pozýva na preskúmanie sveta luxusnej spodnej bielizne, ktorý Vám zaručí, že sa v našej spodnej bielizni budete cítiť ako nikdy predtým. Vznikol v roku 2011, aby uspokojil každodennú potrebu žien, ku ktorým spodné prádlo určite patrí.

Rôznorodosť...

Urobte radosť samé sebe a doprajte si spodné prádlo od exkluzívnych značiek ako Fiore, Ewana, Julimex, Esbelt, Plié, Trifil, Emili, Eldar, Columbus, Vienetta Secret a ďalších.

Ponúkame sortiment od pohodlných nohavičiek, podprseniek rôznych veľkostí, erotického prádla, košieľok, bikín, tielok, priliehavých tričiek, tvarujúcej bielizne, termoprádla, plaviek, luxusných pančušiek, body, županov, boxeriek a slipov pre pánov, prádla pre moletky, ramienok, doplnkov, push-up podprseniek až po sexi kostýmčeky...

Jednoduchosť...

Každá z Vás zatúži mať našu spodnú bielizeň doma v šatníku. Internetový obchod Jenifer.sk uľahčuje nákup spodnej bielizne bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domova. Medzi naše prednosti patria výborné ceny a exkluzívna spodná bielizeň.

Pohodlie...

Chceme, aby ste našli všetky naše produkty, o ktoré máte záujem. Preto sme našu komplexnú ponuku rozdelili na viac kategórii, aby bola Vaša cesta k hľadanému výrobku čo najpohodlnejšia a najrýchlejšia.

Krása...

Krása spodného prádla je aj v tom, že ľudia a hlavne ženy sa chcú cítiť príťažlivé. Krása je v nás všetkých, preto ju nechajte vyniknúť v našom prádle a staňte sa neodolateľnými...