Penové puzzle, Penové puzzle pre deti, Penové puzzle tesco, Penové puzzle abeceda

FunPlay 5659 Penové puzzle do kúpeľa PÍSMENA, ČÍSLA

Peračník, skolsky peracnik, peracnik do skoly, detsky skolsky peracnik

FunPlay FP-5674 Peračník, Držiak na písacie potreby 2v1, 19x12 cm, bielo-ružový

FunPlay FP-5837 Farma so zvieratami a strojmi 49 ks

Farma so zvieratami a strojmi FunPlay FP-5837 rozvíja fantáziu a kreatívne myslenie. Detailné prevedenie. S príslušenstvom.
Bežná cena 71,90 € Špeciálna cena 57,59 € 47,99 €
Na sklade

môžete mať 24.07.2024

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Jedinečný set určený pre všetkých malých fanúšikov traktorov a hospodárskych zvierat. Teraz bude mať dieťa možnosť vytvoriť si vlastnú farmu a cítiť sa ako skutočný majiteľ farmy.

Veľká papierová doska je plocha vášho pozemku. Môžete na ňom postaviť veľkú stajňu, ktorý koňom poskytne oddych po náročnom pracovnom dni, a rovnako tak aj ohradu, aby vám neutekali.

Súprava obsahuje 2 traktory s vymeniteľnými prívesmi.

Táto hračka umožní vášmu dieťaťu lepšie spoznať realitu vidieckeho života. Sada rozvíja fantáziu a kreatívne myslenie. Štruktúra dosky umožňuje usporiadať hospodárske budovy podľa vízie malého staviteľa. Všetky prvky boli prispôsobené malým ručičkám, takže si dieťa môže ľahko „prestavať“ svoj dvor.

Napriek tomu, že batoľa zvládne hračku aj samo, súprava podporuje spoločné trávenie času - s rovesníkmi, ako aj s rodičmi či opatrovateľmi. Koniec koncov, na farme budete potrebovať všetky ruky na prácu!

Celá zostava zaujme svojou estetikou. Všetky prvky boli vytvorené tak, aby sa čo najviac podobali originálom. Traktory majú zmapované komíny, vybavenie kabíny vodiča, ale aj vonkajšie prvky ako karoséria či charakteristické terénne kolesá. Zvieratá vyrobené s dôrazom na detaily vyzerajú ako skutočné mini verzie.

Celá zostava pôsobí veľmi esteticky a nepochybne bude ozdobou každej detskej izbičky. Navyše vám poskytne hodiny zábavy!

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov! Obsahuje malé časti alebo malé časti, ktoré sú ľahko oddeliteľné od výrobku a pri vložení do úst alebo ich vdýchnutí hrozí nebezpečenstvo udusenia.

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Obalové materiály typu plastových vreciek, igelitu a podobne, v ktorých môže byť tovar zabalený, nie sú hračka! Nesmú prísť do kontaktu s deťmi, pretože hrozí riziko udusenia. Udržiavajte ich preto mimo dosahu detí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžite ekologicky zlikvidujte alebo odovzdajte na miesto tomu určené, aby s nimi dieťa neprišlo do kontaktu.

Kľúčové vlastnosti:

  • Farma so zvieratami a strojmi
  • Rozvíja fantáziu a kreatívne myslenie
  • Detailné prevedenie
  • S príslušenstvom

Obsah balenia:

Viď foto

Parametre a špecifikácie:

Značka: FunPlay

Model: FP-5837

Rozmery balenia: 60x37x10 cm

Materiál: plast

Parametre a špecifikácia

Parametre
Určeniepre chlapcov a dievčatá, pre dievčatá a chlapcov
Farbaviacfarebná
ZnačkaFunPlay
Krajina pôvoduČína
Parametre
Určeniepre chlapcov a dievčatá, pre dievčatá a chlapcov
Farbaviacfarebná
ZnačkaFunPlay
Krajina pôvoduČína
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:FunPlay FP-5837 Farma so zvieratami a strojmi 49 ks
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci