Vrátenie výrobku bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia

Ak výrobok nespĺňa Vaše očakávania, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Vyplňte vzorový formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý ste obdržali v zásielke, a pošlite ho spolu s nevyhovujúcim výrobkom späť k nám na adresu:

ISISS, s.r.o.
P.O.BOX 5
958 01 Partizánske

Výrobok, ktorý k nám posielate, odporúčame zaslať ako doporučený list alebo balík na adresu. Ostane Vám tak doklad o vrátení a zásielku možno sledovať.

Nezasielajte zásielku na dobierku! Výrobok zaslaný na dobierku nebude prijatý!
Aké sú podmienky vrátenia?
Aká je miera vyskúšania výrobku?
Výrobok pred vrátením môžete samozrejme primerane vyskúšať ako funguje, aby ste zistili, či ste s ním spokojný. Myslí sa tým jeho zapnutie a vyskúšanie jeho funkcií. Nesmie však dôjsť k opotrebovaniu, prípadne k poškodeniu. Pokiaľ je to možné, prosíme...
Kedy mi budú vrátené peniaze?
Peniaze Vám budú zaslané na Váš bankový účet alebo formou platby kartou v čo najkratšom čase, najneskôr však do 14 dní, len čo obdržíme Vašu zásielku.
Kto hradí prepravné náklady?
Prepravné náklady pri vrátení výrobku hradí v plnej výške zákazník.
Potrebujem originálny obal a príslušenstvo od výrobku?
Prosíme Vás, aby ste originálny obal/krabicu, v ktorom je výrobok dodávaný, NEVYHADZOVALI. Výrobok nám posielajte naspäť zabalený v originálnej krabici/obale spolu s príslušenstvom.
Ako správne zabaliť vrátený výrobok?
Výrobok spolu s jeho príslušenstvom a originálnou krabicou/obalom je potrebné poriadne zabaliť, napríklad do pevného kartónu, aby sa znížilo prípadné poškodenie v doprave.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci