Domino, domino hra, domino pre deti

FunPlay FP-6680-2 Hra domino s lokomotívou, Súprava 82 ks

Veľký  šarkan v tvare orla so šnúrou a rukoväťou, šarkan v tvare Orla, šarkan Orol

FunPlay 9673 Veľký šarkan OROL so šnúrou a rukoväťou 143 x 67,5cm, čierna

FunPlay 9671 Farebný šarkan so šnúrou a rukoväťou 57x85 cm

Farebný šarkan so šnúrou a rukoväťou FunPlay 9671 z nylonového materiálu. Ľahký materiál a konštrukcia. Už pri slabom vetre ľahko vzlieta. Dodávaný spolu s pevnou nylonovou šnúrou s rukoväťou. Šnúra je dosť dlhá, čo umožní, aby šarkan vzlietol vysoko.
Bežná cena 4,39 € Špeciálna cena 2,89 € 2,41 €
Na sklade

môžete mať 31.05.2024

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Farebný šarkan so šnúrou a rukoväťou FunPlay 9671 je vyrobený z nylonového materiálu. Šarkan má v spodnej časti farebný chvost z dvoch častí, čo spestruje celý vzhľad šarkana. Vďaka ľahkému materiálu a konštrukcii  už pri slabom vetre ľahko vzlieta.  Šnúra je dosť dlhá, čo umožní, aby šarkan vzlietol vysoko. Šarkan pre deti je dodávaný spolu s dlhou, pevnou šnúrou,ktorá  umožní lietať vášmu šarkanovi na veľkú vzdialenosť. Šnúra je zvinutá na plastovom navijáku, ktorý vám umožní aby šarkan pohodlne lietal a neuletel vám.  V balení nájdete aj tenkú tyč, ktorá správne pruží šarkana. Nasadením šarkana do záhrady, ovocného sadu alebo pozemok môže slúžiť ako odstrašujúci prostriedok proti škodlivým vtákom, ako sú škorci, vrabci, poľné a mnoho ďalších.Šarkan, drak neustále letí a pohybuje sa rôznymi spôsobmi, takže nie je možné, aby si vták zvykol na jeho prítomnosť. V závislosti od umiestnenia šarkana pôsobí na ploche niekoľkých hektárov. V porovnaní so zvukovými repelentmi orol nevyžaduje žiadne napájanie a nie je pre nikoho škodlivý, naopak - je to doplnková ozdoba. Potešte svoje ratolesti, doprajte im veľa zábavy vonku na čerstvom vzduchu spolu so šarkanom.

Obsah balenia:

1x farebný šarkan

1x šnúra navinutá na plastovej rukoväti

1x tyč

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov! Produkt obsahuje malé časti alebo malé časti, ktoré sú ľahko oddeliteľné od výrobku a pri vložení do úst hrozí nebezpečenstvo udusenia. V prípade vdýchnutia hrozí nebezpečenstvo udusenia.

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Obalové materiály typu plastových vreciek, igelitu a podobne, v ktorých môže byť tovar zabalený, nie sú hračka! Nesmú prísť do kontaktu s deťmi, pretože hrozí riziko udusenia. Udržiavajte ich preto mimo dosahu detí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžite ekologicky zlikvidujte alebo odovzdajte na miesto tomu určené, aby s nimi dieťa neprišlo do kontaktu.

Kľúčové vlastnosti:

  • Farebný šarkan
  • Dodávane s pevnou, dlhou šnúrou zvinutej na plastovej rukoväti
  • radosť a zábava pre deti
  • Aj ako plašič vtákov

Pozor! Šarkana, draka by ste mali nechať lietať iba na bezpečných miestach, napr. mimo vysokonapäťových vedení.

Parametre a špecifikácie:

Typ: šarkan

Model: 9671

Výrobca: FunPlay

Materiál: nylon 

Vek: 3+

Rozmery : 57x85 cm

Hmotnosť draka: 0,022 kg

 

 

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbaviacfarebná
Materiálnylon
ZnačkaFunPlay
Parametre
Farbaviacfarebná
Materiálnylon
ZnačkaFunPlay
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:FunPlay 9671 Farebný šarkan so šnúrou a rukoväťou 57x85 cm
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci