FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Natural

FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Natural

FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Cappucino

FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Cappucino

FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Tan

Pančucháče Fiore Fit Control M 5104 stiahnu a vytvarujú brucho. Hrúbka pančúch je 20DEN. Stredný pás pre väčšiu voľnosť a pohodlie. Vďaka technológii Silver Fresh, pokožka zostáva suchá a svieža, nepríjemný problém rastu baktérií a plesní stáva minulosťou. Vhodné pod spoločenské šaty aj na každodenné nosenie. Bez zosilnenej špice.
Už od 4,42 € 3,68 € Bežná cena 6,69 €
Na sklade
Zobraziť predpokladaný dátum doručenia podľa veľkostí
Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Pančucháče Fiore Fit Control 20 stiahnu a vytvarujú brucho a vy budete mať pocit štíhlosti. Vďaka technológii Silver anti-bacterial, pokožka zostáva suchá a svieža, nepríjemný problém rastu baktérií a plesní stáva minulosťou. Vhodné pod spoločenské šaty aj na každodenné nosenie. Tvarujúce pančuchy sú bez zosilnenej špice a vhodné sú aj do topánok s otvorenou špicou. Elegantné pančuchy sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť. Veľkosti 3 a 4 majú vložený bavlnený klín s plochými švami.

Výrobca Fiore
Jedna z najväčších a najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v  priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.

Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete. Fiore myslí na všetkých!

Čo znamená označenie DEN (Denier)?Nájdete ho na každej škatuľke. Je to vlastne sila použitého textilného vlákna - udáva, či sú silonky jemné (nižšie hodnoty), alebo silné, menej priehľadné (vyššie hodnoty). Fyzikálne je denier definovaný ako váha deviatich kilometrov priadze v gramoch. Napríklad bežne ženy nosia pančuchové nohavice s jemnosťou 15 a 20 den, 40 den sú silnejšie a nosia sa skôr v chladnejších mesiacoch. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Renomovaný výrobca Fiore
  • Technológia Silver Fresh
  • Stiahnu a vytvarujú brucho.
  • Neviditeľná špica,  päta bez zosilnenia.
  • Šité plochým švom.
  • Rôzne farebné odtiene a veľkosti
  • Zaručujú pevnosť, pohodlnosť a pružnosť.

Údržba a pranie produktu:

Je potrebné venovať špeciálnu pozornosť základným podmienkam údržby, ktoré sú stanovené výrobcami . Sú znázornené grafickými symbolmi na etikete, alebo visačke každého výrobku.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Sťahujúce  pančuchy

Výrobca: Fiore

Model: Fit Control 20, M 5104

Určené pre: Ženy

Zloženie: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna.

Hrúbka: 20 DEN

Hmotnosť: 0,07 kg

Parametre a špecifikácia

Parametre
Druhtablety
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Parametre
Druhtablety
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:FIORE Fit Control 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Tan
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci