TFY CN-200 Pumpa na kolesá, nožná

Pumpa na kolesá, nožná TFY CN-200. Vysokokvalitná pumpa robustnej konštrukcie pre pneumatiky, kolesá na bicykli, nafukovačky, lopty. Nožná pumpa, šikovný pomocník, pomocou ktorého nafúknete vaše kolesá do pár minút. Hadica je dlhá 60 cm. Tlakomer pre správny tlak v kolese. Viacero adaptérov.
Kód: 76842

Dostupnosť: Na sklade

10,90 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Pumpa  na kolesá, nožná TFY CN-200. Vysokokvalitná pumpa robustnej konštrukcie pre pneumatiky, kolesá na bicykli, nafukovačky, lopty. Nožná pumpa, pomocou ktorej nafúknete vaše pneumatiky do pár minút. Pumpa je ideálna na cesty. Hadica má dĺžku 60 cm. Taktiež má tlakomer pre správny tlak v pneumatike. Pumpa má praktickú poistku, vďaka ktorej je v zloženom stave. Protišmyková podložka na pedáli zabraňuje šmýkaniu topánky pre pohodlné používanie. Balenie obsahuje viacero adaptérov na nafukovanie. Kompaktný dizajn umožňuje jednoduché uloženie pumpy v automobile.

Využitie: hustenie pneumatík automobilov, pneumatík motocyklov, futbalových lôpt, basketbalových lôpt, pneumatík vozíkov, pneumatík kolies, horských bicyklov

Návod:

Pumpa na kolesá TFY CN-200 sa využíva na hustenie pneumatík automobilov, pneumatík motocyklov, futbalových lôpt, basketbalových lôpt, pneumatík vozíkov, pneumatík kolies, horských bicyklov. Nasadíte koncovku na hadicu. Odistíte háčik vďaka, ktorému je pumpa v zloženom stave. Adaptér na hadici zasuňte do ventila na kolese. Umiestnite ju na zem. Nohou zatláčajte na pogumovanú časť pumy.

Obsah balenia:

1 x Pumpa na kolesá + adaptéry

Kľúčové vlastnosti:

  • Pumpa na kolesá, nožná
  • Tlakomer pre správny tlak
  • Balenie obsahuje adaptéry na lopty a pod.
  • Nafúknete kolesá do pár minút
  • Ľahké používanie
  • Ideálna na cesty

Parametre a špecifikácia:

Výrobca: TFY

Model: CN-200

Farba: čierno červená

Rozmery: 29 x 7,5 x 9 cm

Hmotnosť: 0,911 kg

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál kov
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: TFY CN-200 Pumpa na kolesá, nožná
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').