DOPRAVA ZADARMO! Pri objednávke nad 39,99 € máte od nás dopravu úplne ZADARMO. Všetky zásielky nad túto sumu zasielame na Slovensku kuriérom DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. a v Čechách najvýhodnejšou dopravou.
-25%

LOOKeN SM-HL-D128-BRD4 Dámske papuče, baleríny z ovčej vlny, 39-42 s trblietkami, bordová

Dámske papuče, baleríny z ovčej vlny LOOKeN SM-HL-D128-BRD4 s protišmykovou termoplastickou podrážkou, mäkučké, hebučké, príjemné na nosenie a na dotyk. Materiál: 65% ovčia vlna, 25% polyamid, 10% polyakryl, Tepelná izolácia 4,7 Tog.

Dostupnosť: odosielame do 7 dní

Bežná cena: 7,89 €

Akciová cena 5,90 €

Produkt doručíme ku Vašej spokojnosti veľmi rýchlo.

Zavolajte nám, pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tomto produkte.

Pokiaľ nebudete s týmto produktom spokojný, vrátime Vám peniaze.

Sledujte náš Facebook, možno tam práve tento produkt vyhráte.

 

Popis produktu
Detaily

Dámske papuče na doma z ovčej vlny s protišmykovou termoplastickou podrážkou, mäkučké, hebučké, príjemné na nosenie a na dotyk. Veľkosť papúč je 39-42, podrážka meria 26-27 cm. Materiál: 65% ovčia vlna, 25% polyamid, 10% polyakryl. Vlnené papuče sú vhodné na domáce nosenie, k televízii, k počítaču alebo na spanie. Sú v obľube u širokej verejnosti vďaka ľahkosti a vlastnostiam, ktoré majú vďaka ovčej vlne. Papuče odporúčame obúvať na holú nohu, tým sa ich vlastnosti plne využijú. Užívajte si domácu pohodu v hebučkých papučkách z ovčej vlny. Túto domácu obuv si rýchlo zamilujete vy aj vaše deti.

Môžete ich použiť aj ako papuče pre hostí, a tak potešíte aj vašich zimomravejších návštevníkov.

Tieto papučky sú určené pre ľudí, ktorý majú radi výnimočné teplo. Dámske papuče z ovčej vlny odporúčame prať len v ruke na 30°C v pracom prášku na vlnené výrobky.

Kľúčové vlastnosti: