ODELO, OD7019 Hnetač na cesto

Hnetač na cesto ODELO. Ideálna pomôcka do každej kuchyne. Hnetač slúži na hnetenie cesta. Vynikajúci pomocník pre ľahké a rýchle miesenie a premiešanie všetkých druhov ciest. Rozmery 28,5x6,5 cm. Je odolný a vyrobený z kvalitného dreva. Vysoká kvalita výrobku, pevný a robustný, veľmi šikovný a praktický, ľahko sa čistí.
Kód: 70531
EAN: 5901531106580

Dostupnosť: odosielame do 2 týždňov

1,29 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Hnetač na cesto ODELO OD7019. Ideálna pomôcka do každej kuchyne. Hnetač slúži na hnetenie cesta. Vynikajúci pomocník pre ľahké a rýchle miesenie a premiešanie všetkých druhov ciest. Rozmery 28,5x6,5 cm. Je odolný a vyrobený z kvalitného dreva. Vysoká kvalita výrobku, pevný a robustný, veľmi šikovný a praktický, ľahko sa čistí. Hnetač je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Každá gazdinka v kuchyni určite túto tradičnú pomôcku ocení. Nie je vhodný do umývačky riadu.

Návod:

Do misky vložíme všetky potrebné ingrediencie, ktoré chceme pridať do cesta. Vezmeme si hnetač, položíme na dno misky a rýchlymi pohybmi hore a do kruhu hnetieme cesto do požadovanej konzistencie.

Čistenie a starostlivosť :

Pred prvým použitím umyte v horúcej vode so saponátom, dôkladne opláchnite, utrite a nechajte dôkladne vysušiť, čím predídete praskaniu alebo zaplesneniu, čím zvýšite jeho životnosť. Hnetač nie je vhodný do umývačky riadu. Zostatky cesta môžete odstrániť hubkou . Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Kľúčové vlastnosti:

  • Hnetač cesta
  • Overený výrobca ODELO
  • Dlhá životnosť
  • Prírodný materiál
  • Jemne brúsený povrch
  • Ľahká údržba

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: ODELO

Materiál: Drevo

Dĺžka: 28,5 cm

Priemer: 6,5 cm

Hmotnosť : 0,118 kg

Vhodné do umývačky riadu: NIE

Farba: Prírodná

Model: OD7019

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba hnedá
Materiál drevo
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: ODELO, OD7019 Hnetač na cesto
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').