handsfree, handsfree bluetooth, handsfree do auta, handsfree pre iphone, handsfree na telefon

TFY BT-450 Adaptér Bluetooth, biela

Skákací nafukovací koník s plyšovým krytom, nafukovací koník s plyšovým krytom

TFY KU102606 Skákací nafukovací koník s plyšovým návlekom, červený

TFY No.5403 Ochranný poťah do auta pre psa 128x138 cm, čierna

Ochranný poťah do auta pre psa, čiernej farby je vhodný pre každého milovníka domácich maznáčikov. Prepravujte svoje zvieratá v aute a zájdite s nimi na výlety a užite si kopec zábavy bez nutného čistenia vozidla. Poťah nedovolí vode preniknúť. Chráni čalúnenie auta pred nečistotami a vlhkosťou.
Bežná cena 39,90 € Špeciálna cena 31,99 € 26,66 €
Na sklade

môžete mať 04.12.2023

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Ochranný poťah do auta pre psa, čiernej farby TFY No.5403 je vhodný pre každého milovníka domácich maznáčikov. Spodná časť poťahu je pokrytá špeciálnou protišmykovou vrstvou gumy, ktorá zlepšuje stabilitu na sedadle. Prenášanie domácich miláčikov v aute je dobrý spôsob, ako ich vziať na zaujímavé miesta, kde môžu voľne hrať a chodiť. Avšak, pes počas prepravy v aute môže nechať veľa chlpov na sedadlách, ktoré je ťažké odstrániť. Po intenzívnej vonkajšej hre môže byť zviera znečistené, čo je ďalší problém, ak sa prepravuje priamo v priestore pre cestujúcich. Podložka je vodotesná , takže sa na povrch vozidla nedostane akýkoľvek druh nečistôt . Bez ohľadu na to, či má pes vlhké alebo dokonca veľmi zašpinené chlpy, zostane plocha sedadla čistá. Odolnosť  voči absorpcii vlhkosti tiež uľahčuje jej čistenie . Nečistoty a vlhkosť neprenikajú do štruktúry materiálu. V strede je časť rohože, kde je sieť, ktorá chráni pred nekontrolovaným vstupom zvieraťa na prednú časť vozidla; pes cez sieť môže pozorovať to, čo sa deje pred autom, a jeho majiteľ má možnosť skontrolovať, ako sa zviera cíti počas jazdy, aj keď je leží.

Montáž: stačí položiť rohož na zadnú časť vozidla a pripevniť ju pomocou západiek na opierky hlavy a bočné držadlá; špeciálne otvory pre pásy vám umožňujú bezpečne pripevniť zviera. Dĺžku môžete upraviť tak, aby zostali pevne na opierkach hlavy a bočných rukovätiach vo vozidle. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Ochranný poťah do auta
  • Určené pre psov
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 128x138 cm

Parametre a špecifikácie:

Farba: čierna

Rozmery (dĺžka / šírka): 128 / 138cm

Hmotnosť: 1,4 kg.

Typ: poťah

Výrobca: TFY

Model:No.5403

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbačierna
Typpoťah
ZnačkaTFY
Parametre
Farbačierna
Typpoťah
ZnačkaTFY
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:TFY No.5403 Ochranný poťah do auta pre psa 128x138 cm, čierna
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci