-71%

Tulip DT01 Kulma digitálna, biela

Kučery za 5 sekúnd, rýchla a jednoduchá, automatické natáčanie, keramická hlavica, modrý LCD displej, Ionizátor, dokonalé kučery, obojsmerná rotácia, časovač, plynule nastavenie teploty, nahriatie za pár sekúnd, mäkké kučierky, voľné vlny, pevné kučery.
Kód: 31402
EAN: 633235303594

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 140,00 €

Akciová cena 39,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

S kulmou Tulip vytvoríte ľahko a rýchlo perfektné kučery. Inovatívna technológia automatických kučier Vám dovolí pri vytváraní účesu priam relaxovať. Jednoduchým kliknutím na tlačidlo, môžete mať dokonalé kučery už za 5 sekúnd. Unikátny nový dizajn v tvare TULIPÁNU, lesklý povrch a na modro podsvietený LCD displej robia z tejto kulmy ozajstný skvost. Anti-Tangle Technológia - využíva technológiu proti zamotaniu vlasov. Kulma má jedinečný otvorený dizajn hlavice v tvare tulipánu a vaše vlasy sú vždy vidieť počas natáčania. Táto technológia bráni zamotaniu a zaseknutiu vlasov. Vďaka dostatočnému priestoru na kulme TULIP natočíte aj dlhé a husté vlasy. Vytvoríte s ňou nádherné kučery vďaka ľahkej konštrukcia a ergonomickému dizajnu. Obojsmerná rotácia, jednoduchá obsluha, časovač a plynule nastavenia teploty Vám v jedinom okamihu pomôžu vytvoriť dokonalý účes. Tieto funkcie umožňujú s kulmou narábať v prirodzenej polohe a Vaše ruky nemusíte dávať do neprirodzených póz. Vytvoríte s ňou mäkké kučierky, voľné vlny alebo pevné kučery.

Koniec popáleninám - keramická hlavica kulmy je dobre chránená a Vám nehrozia popáleniny uši, krku alebo kože.

Ionizátor zabraňuje elektrizácii a krepovateniu vlasov, takže výsledkom je nádherne lesklý a hladký účes bez poškodenia. Nastavenie 3 smerov tvorby kučier - k tvári, od tváre alebo automatické nastavenie, kde sa strieda smer s každým prameňom vlasov pre prirodzenejší vzhľad.

Nastavenie teploty a času - vďaka digitálnemu ovládaniu kulmy máte možnosť plynulo nastaviť pracovnú teplotu od 140 - 230°C nízka pre jemné vlasy, médium pre stredné vlasy, horúce pre husté vlasy a časovač od 5 - 15 s.

Kulma vás na prehľadnom podsvietenom displeji upozorňuje na aktuálnu teplotu, ktuálny/zostávajúci čas alebo smer natáčania. Pípnutím Vás upozorní aj na to, že kučera je hotová. Výkonný vykurovací systém s rýchlym nahriatím behom niekoľkých sekúnd a stálou teplotou počas používania zaručuje dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov.

Pre jednoduchú manipuláciu počas stylingu, slúži otočný systém šnúry, ktorý zabraňuje jej namotávaniu a následnému poškodeniu. Kulma je vybavená automatickým vypnutím pri nečinnosti.

Kľúčové vlastnosti:

  • 100% automatický proces
  • Profesionálny zahrievací prvok pre okamžité zahriatie
  • Bezkartáčový digitálny motor
  • Automatické vypnutie
  • Otočná šnúra
  • Nástroj na prípravu správneho množstva vlasov
  • Nastavenie teploty: 140  - 230 ° C
  • Nastavenie dĺžky ohrevu: plynulo od 5 - 15 sekúnd
  • Zvukový signál na konci ohrevu pre vytváranie rôznych druhov kučier

Parametre a špecifikácia:

Teplota: 140 - 230 °C

Časovač: 5 -15 sekúnd

Podsvietený displej/farba: ÁNO, modrá

Hmotnosť balenia: 0,76 kg

Hmotnosť kulmy: 0,4 kg

Rozmery kulmy: 33 x 8 cm

Dĺžka prívodnej šnúry: 2,5 m

TYP: Plne automatická 

Hlavica: keramická, ionizácia

Farba: Biela

Materiál: Keramika, plast

Model: Tulip Digital Auto Curler

Výrobca: Jenifer

 

Obsah balenia:

Kulma, prípravok na správne množstvo vlasov, návod

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba biela
Materiál Keramika, plast
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Tulip DT01 Kulma digitálna, biela
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').