-40%

Whitelight No.0247 Sada na bielenie zubov

Dosiahnite to, po čom ste vždy túžili – úsmev biely ako z katalógu
Kód: 30581

Dostupnosť: odosielame do 2 týždňov

Bežná cena: 9,90 €

Akciová cena 5,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Snívate o žiarivo bielom úsmeve? No sen to už určite nieje, pretože dnes prichádzame ku Vám s bielacou sadou White Light, ktorá Vaše zuby vybieli na báze revolučného svetelného žiarenia. Produkt je Vám určite známy z TV reklamy.

Bieliaca sada White Light je najjednoduchší, najrýchlejší a najúčinnejší spôsob ako dosiahnuť nádhernú a vytúženú bielosť zubov. K bieleniu zubov využíva revolučnú technológiu svetelného žiarenia. Po každom použití White Light budete pozorovať viditeľné zlepšenie. Vaše zuby budú belšie!

Naložená vrstva gélu na silikónovej vložke na zuby prilieha k Vaším zubom a stane sa aktívna vďaka svetlu „white light“. White Light vybieli zažltnuté zuby po fajčení, pití kávy, čaju, červeného vína, ovocný štiav, či starnutie. Gél obklopí zuby rovnomerne a bieli po celom povrchu zubov. Gél obsahuje fluorid, ktorý výborne regeneruje zuby a pôsobí proti zubnému kazu.

Bielenie zubov pomocou tzv. bieličov zubov sú prístroje vyžarujúce určitý druh svetelného žiarenia, ktoré v kombinácií so špeciálnou chemickou látkou rozpúšťa usadeniny na Vašich zuboch a tým dochádza k ich bieleniu.
White Light nepoužívajte v dobe kojenia a pri ochorení ďasien. Prístroj skladujte na suchom mieste. Nevhodné pre deti.

Návod na použitie: na silikónovú vložku nanesiete tenkú vrstvu gélu, potom vložíte do úst, akonáhle máte gél na zuboch, vložku vyberiete a vložíte transmitter a stlačením ho uvediete do prevádzky. White Light začne pôsobiť a počas 10 minút uvidíte zmenu. Odporúčaný cyklus bielenia je 1x týždenne.

Upozornenie: Gél nekonzumovať, po bielení vypláchnuť ústa čistou vodou, nevhodné pre deti a ľudí s poškodenými zubmi. Vkladať iba predpísané batérie. Prípadné batérie v balení nie sú dobíjateľné.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál Nie
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Whitelight No.0247 Sada na bielenie zubov
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').