-27%

Malatec No.81878 Drevená ohrádka pre psov s bránkou, 6-dielna, 172 cm

Drevená ohrádka pre psov s bránkou Malatec No.81878 je 6-dielna s otváracími dvierkami, priemer ohrádky 172 cm, flexibilná - možnosť poskladať rôzne tvary, vyrobená z lešteného smrekového masívu, zaoblené hrany, bezpečná a praktická, dvierka s istením proti otvoreniu, protišmykový spodok, jednoduchá a rýchla montáž, zložená zaberá minimum miesta. Dĺžka jedného dielu 90 cm a výška 68 cm. Ohrádka je vyrobená z ekologického materiálu, ktorý je šetrný k ľuďom a zvieratám.
Kód: 75526
EAN: 5900779933583

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 84,79 €

Akciová cena 61,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Drevená ohrádka pre psov je úžasná vec vyrobená pre psíkov. Chráni ich pred vonkajším nebezpečenstvom. Psíkovia sa môžu v ohrádke hrať a zároveň stále plne vnímať okolitý svet vďaka dostatočným medzerám. Zatiaľ, čo je psík v ohrádke, vy sa môžete spokojne venovať iným činnostiam a prácam, prípadne si niekam odbehnúť bez toho, aby ste sa báli, že sa psík bude túlať po celom dome a nebojdaj Vám "označkuje" nábytok či podlahu.

Ohrádka je vyrobená z ekologického materiálu, ktorý je šetrný k ľuďom a zvieratám; to ocenia najmä pacienti trpiaci alergiami, pretože majú elektrostatické vlastnosti, drevo nebude nabité elektrinou - nezhromažďuje prach a neplavá vo vzduchu. Ohrádka je bezpečná a stabilná, pretože má protišmykové nohy s penou, ktorá nepoškriabe podlahu. Skladacia ohrádka je vyrobená z masívneho borovicového dreva a jej povrch je hladko leštený, ako na priečnych prvkoch, tak aj na rohoch. Všetky diely sú navyše zaoblené, čo určite minimalizuje riziko poranenia aj v prípade priameho dynamického kontaktu. Drevená ohrádka zaručuje uzavretý priestor do 5,4 m2. Je to teda skvelé riešenie, ak si nechávate domáce zvieratá, ako napríklad psy.

Flexibilita ohrádky je veľmi veľká, dokážete ju poskladať do rôznych tvarov a použiť len potrebný počet dielov. Drevená ohrádka je bezpečná, vyrobená z lešteného smrekového masívu, má zaoblené hrany a rohové časti, dvierka ktoré sa dajú zaistiť a umožňuje aj pripevnenie na stenu, ktoré zabráni jej posúvaniu. Podložky na spodku ohrádky sú z protišmykovej peny a bránia poškriabaniu podlahy. Jednoducho a rýchlo ju rozložíte alebo zložíte. V zloženom stave zaberá minimum miesta. Je vyrobená z prírodného dreva, neobsahuje žiadne chemické nátery a psík sa môže do nej aj "s chuťou aj zahryznúť". Rozmer jedného dielca je cca 90 x 68 cm a šírka medzery je 6,5 cm. Priemer ohrádky zloženej do osemuholníka je cca 2172 cm. Všetko potrebné vybavenie k inštalácii je pribalené v balení.

TIP: Vyskúšane a overené našimi kolegami a ich maznáčikmi. Odporúčame!

Kľúčové vlastnosti:

  • drevená ohrádka pre psov
  • prírodné smrekové drevo
  • leštená povrchová úprava
  • dvierka a vysoká variabilita
  • jednoduchá a rýchla montáž

Parametre špecifikácie:

Typ: Ohrádka pre zvieratá

Model: No.81878

Výrobca: Malatec

Pokrytie plochy: 5,4 m2

Rozmery po rozvinutí - obdĺžnik: 172/90 / 69,5 cm

Hmotnosť s balením: 7,9 kg.

Farba: prírodná

Rozmery jedného dielca: 90 x 68 cm

Rozmer medzere: 6,5 cm

Materiál: borovicové drevo

Dodávané v demontáži: ÁNO

Vhodné na vonkajšie použitie: NIE

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál drevo
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Malatec No.81878 Drevená ohrádka pre psov s bránkou, 6-dielna, 172 cm
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').