Jenifer Roller-1844-G Joga roller, Penový masážny valec 32,5 x 13 x 2,5 cm, zelený

Joga roller, Penový masážny valec Jenifer Roller-1844-G vodotesný, pevný, na masáž aj cvičenie – pilates, jóga, crossfit, zmierňuje bolesť chrbta a svalov, stabilizuje chrbticu a koriguje držanie tela, urýchľuje regeneráciu zranení, lepšia biomechanika tela, stimulácia svalov a krvného obehu, regenerácia pokožky.
Kód: 73579
EAN: 5902367971649

Dostupnosť: Na sklade

11,99 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Joga roller, Masážny valec značky Jenifer je pomôcka určená pre rôzne druhy cvičení s vlastnou váhou tela, jogu či pilates. Vďaka špeciálne tvarovanému povrchu (vystúpeným bodom) je vhodný aj na uvoľnenie svalového napätia pomocou automasážnych techník alebo na zlepšenie krvného obehu. V priebehu cvičenia navyše účinne podporuje rozkladanie podkožného tukového tkaniva. Vyskúšajte tento inovatívny masážny penový valec, ktorý je 2x tvrdší ako podobné výrobky. Vďaka tomu pôsobí viac do hĺbky a prináša lepšie výsledky.

Valec je vyrobený z pružnej peny a vybavený špeciálnymi výčnelkami, ktoré produkujú efekt podobný masáži vytvorený fyzioterapeutom. Stopercentná nepremokavosť a hladkosť valca poskytuje ochranu pred nečistotami a baktériami. Cvičenie s valčekom nespôsobuje bolesť, modriny a je veľmi pohodlné, a zároveň veľmi účinné. Pomôže zvýšiť rozsah a elasticitu pohybu, a tým prispieva aj k lepšej biomechanike tela. Znižuje napätie, tuhosť a bolesti vo svaloch. Vďaka jeho pravidelnému používaniu dokáže predchádzať zraneniam svalov.

Valec bude perfektný aj počas rehabilitácie, korekcie postoja a chrbtice, ako aj dislokácie svalového napätia. Počas cvičení výčnelky valca stimulujú svaly, zlepšujú krvný obeh a rozkladajú tukové tkanivo, čo vedie k rýchlejšej regenerácii pokožky a zníženiu celulitídy. Ako bolo spomenuté, valec môžete použiť aj pre masáže. Znížte bolestivosť, zlepšite krvný obeh a elasticitu svalov, a zvýšte účinky tréningu pomocou toho masážneho penové valca.

Kľúčové vlastnosti:

 • Joga roller, Penový masážny valec
 • Na masáž aj cvičenie
 • Zmierňuje bolesť chrbta a svalov
 • Stabilizuje chrbticu a koriguje držanie tela
 • Urýchľuje regeneráciu zranení
 • Lepšia biomechanika tela,
 • Stimulácia svalov a krvného obehu
 • Regenerácia pokožky
 • Vodotesný
 • Pevný
 • Penový

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: Jenifer

Model: Roller-1844-G

Farba: zelená

Materiál: EVA pena

Tvrdosť: 38 °

Rozmery (výška / šírka / hrúbka): 32,5 x 13 x 2,5 cm

Hmotnosť: 0.900 kg

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba zelená
Materiál EVA - elastomerný polymer
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Jenifer Roller-1844-G Joga roller, Penový masážny valec 32,5 x 13 x 2,5 cm, zelený
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').