Fiore PAULA Dámske pančuchy 40 DEN, Cherry Red

Luxusné hladké Fiore PAULA Dámske pančuchy 40 DEN, ideálny darček pre ženy! Pančuchové nohavice sú vyrobené z kvalitnej mikrofibry za pomoci novej 3D technológie, ktorá predlžuje ich životnosť. Materiál je 86% polyamid, 14% elastan. Neviditeľná spevnená špica a vložený bavlnený klín (3,4). Vhodné na bežné nosenie.
Kód: 74526
EAN: 5901874302694

Dostupnosť:

4,79 €
Cena pre Vás:
FIORE

* Povinné polia

Popis produktu
Detaily

Zvodné a zároveň elegantné nohy vďaka Fiore PAULA Dámske pančuchy 40 DEN v cherry red farbe. Dodajú vám neuveriteľný sexappeal, nádych tajomna i dráždivosti zároveň. Elegantné pančuchy sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť a z kvalitnej mikrofibry, ktorá predlžuje ich životnosť.

Ako hovorí aj spoločenský bontón, dáma by nikdy nemala byť videná na verejnosti bez pančúch, preto zvýraznite svoju ženskosť ktorej nikto neodolá. Luxusné pančušky Fiore dodajú sexappeal a sebavedomie každej žene.

Výrobca Fiore
Jedna z najväčších a najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v  priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle.

 V kolekcii FIORE nájdete pančuchy, samodržky, legíny, podkolienky aj ponožky. Sú vhodné pre všetky príležitosti, na bežné nosenie, do práce, spoločenské udalosti alebo pre sexy chvíle s partnerom.

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.
Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete. Fiore myslí na všetkých!

Čo znamená označenie DEN (Denier)?Nájdete ho na každej škatuľke. Je to vlastne sila použitého textilného vlákna - udáva, či sú silonky jemné (nižšie hodnoty), alebo silné, menej priehľadné (vyššie hodnoty). Fyzikálne je denier definovaný ako váha deviatich kilometrov priadze v gramoch. Napríklad bežne ženy nosia pančuchové nohavice s jemnosťou 15 a 20 den, 40 den sú silnejšie a nosia sa skôr v chladnejších mesiacoch. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Renomovaný výrobca Fiore
  • Vyrobené z kvalitnej mikrofibry
  • Vložený bavlnený klín (3,4)
  • Neviditeľná spevnená špica, päta bez zosilnenia.
  • Elegantné a zároveň sexi
  • Rôzne farebné odtiene a veľkosti
  • Hladké a silnejšia štruktúra úpletu.
  • Zaručujú pevnosť, pohodlnosť a pružnosť a dlhú životnosť

Údržba a pranie produktu:

Je potrebné venovať špeciálnu pozornosť základným podmienkam údržby, ktoré sú stanovené výrobcami . Sú znázornené grafickými symbolmi na etikete, alebo visačke každého výrobku.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Hladké pančuchy

Výrobca: Fiore

Model: PAULA

Určené pre: Ženy

Materiál: 86% POLYAMID, 14% ELASTAN

Hrúbka: 40 den

Hmotnosť: 0.068 kg

Krajina pôvodu: Poľsko

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba červená
Materiál 86% polyamid, 14% elastan
Krajina pôvodu Poľsko
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Fiore PAULA Dámske pančuchy 40 DEN, Cherry Red
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').