UPOZORNENIE! Objednávky na tovar, ktorý NIE JE skladom, môžu byť vybavované s oneskorením z dôvodu dovoleniek dodávateľov a výrobcov.
-33%

HomeDelux HD12033 Titánová sada pekáčov 32x23 cm

Titánová sada pekáčov HomeDelux HD12033 s titánovým nepriľnavým povrchom, veľkosť 32 x 23 cm, súprava pekáčov, hlboký pekáč so zapekacou pokrievkou, prvotriedna kvalita, vysoká odolnosť, viacvrstvové akutermické dno rovnomerne rozvádza teplo a šetrí energiu, elegantný dizajn, zdravé varenie, odolný povrch, jednoduché čistenie. Vhodné do umývačky riadu a na všetky typy sporákov vrátane indukcie.
Kód: 31659

Dostupnosť: odosielame do týždňa

Bežná cena: 89,90 €

Akciová cena 59,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Sada hlboký pekáč a zapekacia misa HomeDelux HD12033 Titanium o rozmere 32 x 23 cm. Tento titánový riad vďaka špeciálnym vlastnostiam umožňuje zdravé varenie a pečenie bez pripaľovania. Špeciálna povrchová úprava tohto riadu umožňuje varenie bez tukov alebo s minimálnym množstvom tuku. Materiály použité na výrobu neobsahujú žiadne škodlivé látky a vy sa nemusíte báť, že by sa dostalo niečo do potravín. Titánová antiadhézna vrstva dlhodobo bráni prichytávaniu pokrmov na povrchu. Čistenie je veľmi jednoduché, stačí zotrieť, opláchnuť. Nie sú potrebné žiadne chemické čistiace prostriedky. Viacvrstvové akutermické liate dno dokonalo rozvádza rovnomerne teplo, šetrí energiu a skracuje čas prípravy. Presne priliehajúce viacvrstvové akutermické dno je vhodné pre všetky typy sporákov a rúr: plynové, elektrické, keramické, halogénové a indukčné. Hrnce sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Riady sú odolné voči teplotným šokom, varenie s nimi je úžasné. Uvaria všetky vaše recepty, polievky, cestoviny, bryndzové halušky, šaláty a iné dobre jedlo.

Kľúčové vlastnosti: 

  • kvalitný nepriľnavý povrch s prísadou titánu
  • rýchla a zdravá príprava potravín aj bez použitia tukov
  • atraktívny a moderný dizajn, všestranné použitie
  • veľmi rýchly ohrev potravín s dlhou udržiavacou teplotou
  • akutermické viacvrstvové tepelné dno výborne udržuje teplo, šetrí čas a peniaze
  • vhodné do umývačky riadu
  • vhodné pre všetky typy sporákov a rúr: elektrický, indukčný, sklokeramický, plynový a halogénový

Parametre a špecifikácie:

Hmotnosť: 2,35 kg

Rozmery: 32 x 23 x 15,5 cm

Povrch:  Titánový

Materiál: kov

Typ: hlboký pekáč, zapekacia misa

Ohrev: Plyn, Sklokeramika, Indukcia, Elektrické platne, Halogén, Teplovzdušná rúra

Vhodné do umývačky riadu: ÁNO

Farba: čierna

Výrobca: HomeDelux

Model: HD12033 Titanium

Návod, čistenie a starostlivosť:

Pred prvým varením umyte riady v horúcej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Zostatky nečistôt môžete odstrániť hubkou alebo umelým kartáčom.

Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Riad je vhodný do umývačky riadu. Môže dôjsť k zmene farby používaním pri vysokých teplotách alebo vytvorenie škvŕn (v závislosti od druhu sporáku), ktoré neovplyvňujú funkčnosť a zdravotnú nezávadnosť riadu, nie sú chybou a nemôžu byť dôvodom reklamácie. Nikdy nenechajte riady prehriať, nepoužívajte dlhodobo naprázdno, aby nedošlo k poškodeniu.

 

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál kov
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: HomeDelux HD12033 Titánová sada pekáčov 32x23 cm
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').