UPOZORNENIE! Objednávky na tovar, ktorý NIE JE skladom, môžu byť vybavované s oneskorením z dôvodu dovoleniek dodávateľov a výrobcov.

ODELO, OD7006 Doska na krájanie 33x22x1,6cm

Drevená doska na krájanie značky ODELO ideálna do každej kuchyne. Rozmery dosky 33x22x1,6cm. Drevená doska ODELO je odolná a vyrobená z kvalitného dreva. Obidve strany dosky môžete použiť na krájanie: ovocia a zeleniny, mäsa, rýb alebo pečiva. Praktická doska s kovovým držadlom. Vyrobené z prírodných materiálov, hladký povrch ,jednoduchá údržba a je dostupná v rôznych rozmeroch.
Kód: 69156
EAN: 5901531106481

Dostupnosť: odosielame do týždňa

4,59 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Drevená doska na krájanie značky ODELO, OD7006 o rozmeroch š x h x v: 33x22x1,6 cm je vyrobená z kvalitného a odolného dreva. Vynikajúca na krájanie a porciovanie všetkých druhov potravín. Doska na krájanie je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Drevená doska má praktické kovové držadlo. Dosku je možné použiť i na servírovanie teplých a studených jedál. Dosku po použití stačí umyť a nechať dôkladne vysušiť čím sa predíde ohnutiu, praskaniu alebo zaplesneniu, čím zvýšite jej životnosť. Každá gazdinka v kuchyni určite túto tradičnú pomôcku ocení. Nie je vhodná do umývačky riadu.

Kľúčové vlastnosti:

  • overený výrobca ODELO
  • dlhá životnosť
  • prírodne materiály
  • dostupná v rôznych rozmeroch
  • ľahká údržba

Parametre a špecifikácie:

Rozmer drevenej dosky š x h x v: 33 x 22 x 1,6 cm

Hmotnosť :  0,83 kg

Materiál: drevo

Typ: drevená doska na krájanie

Vhodné do umývačky riadu: NIE

Farba: prírodná

Výrobca: ODELO

Model: OD7006

Návod, čistenie a starostlivosť:

Pred prvým použitím umyte drevenú dosku v horúcej vode so saponátom, dôkladne opláchnite, utrite a nechajte vysušiť. Drevená doska nie je vhodná do umývačky riadu. Zostatky môžete odstrániť hubkou . Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál drevo
Krajina pôvodu Poľsko
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: ODELO, OD7006 Doska na krájanie 33x22x1,6cm
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').