ODELO, OD7032 Drevená varecha 30x5cm

Drevená varecha značky ODELO ideálna do každej kuchyne. Rozmery drevenej varechy d x š: 30x5cm. Drevená varecha ODELO je odolná a vyrobená z kvalitného dreva. Drevená varecha je praktickou pomôckou ktorá v kuchyni nesmie chýbať. Drevená varecha je obľúbená pre vysokú tepelnú odolnosť a nízku priľnavosť povrchu. Vyrobené z prírodných materiálov, hladký povrch ,jednoduchá údržba.
Kód: 69167
EAN: 5901531106870

Dostupnosť: Na sklade

0,79 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Drevená varecha značky ODELO, OD7032 o rozmeroch d x š: 30 x 5cm je vyrobená z kvalitného a odolného dreva. Drevená varecha je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Táto drevená varecha má na jednej strane výbežok, ktorý slúži k miešaniu jedál v spodnej časti hrnca. Slúži na miešanie polievok, omáčok a iných jedál alebo na hnetenie cesta. Drevená varecha je obľúbená pre vysokú tepelnú odolnosť a nízku priľnavosť povrchu. Drevenú varechu po použití stačí umyť a nechať dôkladne vysušiť čím sa predíde praskaniu alebo zaplesneniu, čím zvýšite jej životnosť. Každá gazdinka v kuchyni určite túto tradičnú pomôcku ocení. Nie je vhodná do umývačky riadu.

Kľúčové vlastnosti:

  • overený výrobca ODELO
  • dlhá životnosť
  • prírodne materiály
  • ľahká údržba

Parametre a špecifikácie:

Rozmer drevenej varechy d x š: 30 x 5 cm

Hmotnosť : 0,30kg

Materiál: drevo

Typ: drevená varecha

Vhodné do umývačky riadu: NIE

Farba: prírodná

Výrobca: ODELO

Model: OD7032

Návod, čistenie a starostlivosť:

Pred prvým použitím umyte drevenú varechu v horúcej vode so saponátom, dôkladne opláchnite, utrite a nechajte vysušiť. Drevená varecha nie je vhodná do umývačky riadu. Zostatky môžete odstrániť hubkou . Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál drevo
Krajina pôvodu Poľsko
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: ODELO, OD7032 Drevená varecha 30x5cm
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').