UPOZORNENIE! Objednávky na tovar, ktorý NIE JE skladom, môžu byť vybavované s oneskorením z dôvodu dovoleniek dodávateľov a výrobcov.

Peterhof PH-12796 Koreničky s magnetickým stojanom 6 ks, nerezové

Koreničky s magnetickým stojanom 6 ks Peterhof PH-12796 je tým pravým riešením pre vašu kuchyňu sk hľadáte ideálne riešenie na skladovanie korenín, byliniek a dochucovadiel. Táto sada s inovačným dizajnom obsahuje 6 ks vkusných koreničiek a stojan pre štýlový a atraktívny spôsob skladovania obľúbených bylín, dochucovadiel a korenín.
Kód: 71163
EAN: 9120047393420

Dostupnosť: Na sklade

23,90 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Koreničky s magnetickým stojanom 6 ks Peterhof PH-12796 so stojanom pre dokonalý prehľad, ľahšie používanie a jednoduchšie varenie v skvelom dizajne.

Ste unavený z toho, že nemáte dobrý prístup k vaším koreničkám, že nie je na ne vidieť a pri hľadaní správne korenia musíte takmer všetky povyberať?  Etikety bývajú neprehľadné a časom sa zašpinia a zošúchajú, preto sme vám priniesli ideálne riešenie!  Koreničky sú ideálnou voľbou do kuchyne! Sú nie len praktické, ale zaberajú aj málo miesta a môžu byť ďalší klenot vo vašej kuchyni. Ich použitie je veľmi praktické a univerzálne. Veko je priehľadné a vy si vždy môžete opticky skontrolovať množstvo a druh náplne. V domácnosti sa dajú využiť nielen na pochutiny, ale aj na špendlíky, pripináčiky a podobne. Umiestniť ich môžete na pribalený kovový stojan. Nemusíte sa obťažovať s písaním menoviek, vždy vidíte, čo je dnu.

Ak hľadáte ideálne riešenie na skladovanie korenín, byliniek a dochucovadiel, praktická sada koreničiek so stojanom je tým pravým riešením pre vašu kuchyňu. Táto sada s inovačným dizajnom obsahuje 6 vkusných koreničiek a stojan s magnetmi pre štýlový a atraktívny spôsob skladovania obľúbených bylín, dochucovadiel a korenín. Praktické koreničky so stojanom uzatvárajú chute a ich praktický dizajn pomáha udržať kuchynskú linku čistú a usporiadanú.

Každá korenička má priehľadný vrchnák na jednoduchú identifikáciu obsahu. Po použití korenia, ktoré potrebujete, jednoducho pripnite koreničku späť na stojan.

Ak máte v kuchyni dostatok koreničiek a potrebujete oživiť kanceláriu či ateliér, praktická sada koreničiek so stojanom poskytuje praktické riešenie na skladovanie rôznych druhov kancelárskych a umeleckých potrieb.

Parametre a špecifikácie:
vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele 18/10, priehľadná časť akryl

regulovateľná veľkosť otvorov: otvory alebo len jeden veľký otvor s premennou veľkosťou, otočením krytu

sú nevhodné do umývačky riadu

priehľadné veko

farba: nerez

rozmer koreničky: 6,5 x 4,3 cm

rozmer stojanu: 23,5 x 15 cm

rozmer krabice: 24 x 23,5 x 6 cm

hmotnosť balenia 0,85kg

Obsah balenia:

6 ks koreničiek

1 ks nerezový magnetický stojan na koreničky

 

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba nerezová
Materiál nerezová oceľ
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Peterhof PH-12796 Koreničky s magnetickým stojanom 6 ks, nerezové
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').