UPOZORNENIE! Objednávky na tovar, ktorý NIE JE skladom, môžu byť vybavované s oneskorením z dôvodu dovoleniek dodávateľov a výrobcov.

Affed design MX8911 Dóza na potraviny kovová mosadzná

Dóza na potraviny značky Affed design MX8911. Krásna, praktická, kovová retro dóza. Uchováva arómu, chráni pred svetlom. Dóza má silikónové tesnenie, vďaka ktorému je dokonale utesnená. Je vyrobená tak, že spĺňa nárok na vysokú kvalitu, ale má aj estetickú hodnotu. Na nádobe je krásne, vkusné zdobenie. Jedinečný doplnok, ktorý oživí Vašu kuchyňu.
Kód: 71963
EAN: 5908445998911

Dostupnosť: Na sklade

4,99 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Dóza na potraviny značky Affed design MX8911. Krásna retro dóza, ktorá zaručene oživí Vašu kuchyňu.  Dizajn sa nesie v duchu modernity ale i závanu starých čias. Uchováva arómu, chráni pred svetlom. Dózu je možné použiť na kávu, čaj a rôzne pochutiny. Dóza má silikónové tesnenie, vďaka ktorému je dokonale utesnená. Vybavte si kuchyňu štýlovými doplnkami, ktoré ľavou - zadnou plnia svoj účel a môžete ich smelo vystaviť na poličky. Sú vyrobené tak, že spĺňajú nielen nárok na vysokú kvalitu, ale majú aj estetickú hodnotu. Táto krásna dóza je vhodná aj ako darček. Dóza nie je vhodná do umývačky riadu. Jedinečný kúsok, ktorý vdýchne Vášmu interiéru nový život.  

Kľúčové vlastnosti:

  • Dóza na potraviny
  • Rozmery: šírka 10 cm, dĺžka 10 cm, výška 14 cm.
  • Uchováva arómu a chráni pred svetlom
  • Silikónové tesnenie vďaka ktorému je dokonale utesnená

Parametre a špecifikácie:

Rozmery: šírka 10 cm, dĺžka 10 cm, výška 14 cm.

Hmotnosť:  0.25 kg

Tvar: oválné

Materiál: kovové

Typ: Dóza na potraviny

Farba: mosadzná

Výrobca: Affed design

Model: MX8911

Návod, čistenie a starostlivosť:

Pred prvým použitím umyte dózu v horúcej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Utrite suchou utierkou a nechajte dôkladne vysušiť. Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Dóza nie je vhodná do umývačky riadu. Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba mosadzná
Materiál kovové
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Affed design MX8911 Dóza na potraviny kovová mosadzná
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').