KORONA KN2000 Odpadkový kôš s pedálom 3 L

Odpadkový kôš s pedálom KORONA. Objem smetného koša je 3 L. Krásny, štýlový a praktický odpadkový kôš s vyberateľnou nádobou na odpadky. Nádoba má praktický úchyt, ktorý uľahčí vysýpanie odpadkov. Kôš má nožný pedál pre ľahké otváranie. Vyrobený z nerezovej ocele a plastu. Ľahká údržba, jednoduchá manipulácia.
Kód: 70373
EAN: 8590620002000

Dostupnosť: odosielame do 2 týždňov

11,30 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Odpadkový kôš s pedálom KORONA KN2000. Objem smetného koša je 3 L. Odpadkový kôš je svojou veľkosťou vhodný do kancelárii alebo kúpeľní. Krásny, štýlový a praktický odpadkový kôš s vyberateľnou nádobou na odpadky. Nádoba má praktický úchyt, ktorý Vám uľahčí vysýpanie odpadkov. Odpadkový kôš otvoríte jednoducho stlačením nožného pedála a uvoľnením ho opäť uzavriete. Vyrobený z nerezovej ocele a plastu. Ľahká údržba, jednoduchá manipulácia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Odpadkový kôš s pedálom
  • Objem 3 L
  • Vyberateľná nádoba na odpadky
  • Nožný pedál
  • Vyrobený z nerezovej ocele a plastu

Parametre a špecifikácia:

Výrobca: KORONA

Objem: 3 L

Hĺbka: 20 cm

Výška: 25 cm

Šírka: 15 cm

Model: KN2000

Materiál: Nerezová oceľ, plast

Farba: Strieborná, čierna

Hmotnosť: 0,59 kg

Návod, čistenie a starostlivosť:

Odpadkový kôš je svojou veľkosťou vhodný do kancelárii alebo kúpeľní. Odpadkový kôš otvoríte jednoducho stlačením nožného pedála a uvoľnením ho opäť uzavriete. Ideálne je do vyberateľnej nádoby umiestniť vrecko na odpad. Nádoba má praktický úchyt, pomocou ktorého Vám uľahčí vysýpanie odpadkov. Po znečistení môžete nádobu umyť bežným čistiacim prostriedkom, prípadne dezinfikovať. Následne utrieť suchou handrou a nechať dôkladne vysušiť. Opäť bude pripravený na ďalšie použitie. Nepoužívajte na povrch žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál nerezová oceľ, plast
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: KORONA KN2000 Odpadkový kôš s pedálom 3 L
Ako by ste ohodnotili tento produkt? *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Quality
Overall
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').