ODELO, OD1218 termohrnček 0,38L PRESTIGE, modrý

ODELO, OD1218 termohrnček 0,38L PRESTIGE, modrý

ODELO, OD1378 termohrnček 0,35L COLORS, retro orange

ODELO, OD1378 termohrnček 0,35L COLORS, retro orange

ODELO, OD1377 termohrnček 0,35L COLORS, retro green

Celonerezový antibakteriálny dvojplášťovy termohrnček so slamkou, z dizajnovej kolekcie Colors, objem 0,35L, uzáver s náustkom. Nerozbitný a odolný voči nárazu. Vhodný do umývačky riadu. Exkluzívny a renomovaný výrobca ODELO, rôzne farebné prevedenia. Termohrnček vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10.
Bežná cena 14,99 € Špeciálna cena 13,99 € 11,66 €
Na sklade

môžete mať 21.05.2024

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Termohrnček ODELO, OD1377 s objemom 0,35L, je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Termohrnček má slamku a uzáver s náustkom. Vyrobený z vysokokvalitného plastu, bráni nečakanému otvoreniu. Materiálové vyhotovenie činí hrnček takmer nerozbitný. Vhodný pre použitie v domácnosti, v práci, na cestovanie, pre deti alebo v aute. Hodí sa do väčšiny držiakov v automobiloch. Vrchnák hermetický uzavrie hrnček a udrží teplotu nápoja veľa hodín. Dvojitá izolačná vrstva trvalo uchová teplotu vášho nápoja. Hodí sa pre horúce aj studené nápoje. Vrchnák je opatrený silikónovým tesním. Hrnček je vhodný do umývačky riadu.

Kľúčové vlastnosti:

  • Hrnčeky majú vonkajší aj vnútorný plášť z najkvalitnejšej nerezovej ocele
  • Dvojité steny pre dlhé a spoľahlivé udržiavanie teploty
  • Vrchnák, ktorý nemusíte dávať dolu, keď sa chcete napiť, stačí vysunúť náustok
  • Tvar je vhodný do držiaku v automobile
  • Ľahko umývateľný
  • Odolný voči bežným nárazom a pádom

Parametre a špecifikácia:

Výrobca: ODELO

Model: OD1377

Dizajnová rada: Colors

Objem: 0,35L

Vhodný do umývačky riadu: ÁNO

Hmotnosť: 0,3 kg

Rozmery: 14,5 x 6,3 cm

Materiál: Nerezová oceľ 18/10, plast

Typ: Termohrnček

Farba: Zelená

Návod na použitie:

1 Pre každým použitím je treba pohár nahriať, nalejte teplú vodu na 3 minúty. Potom vpdi vylejte a hneď naplňte pohár Vašim nápojom. Nápoj takto zostane dlhšie teplý.

V opačnom prípade pre studený nápoj, ochlaďte pohár studenou vodou.

2. Predtým ako uzavrete pohár, zaistite aby slamka bola vysunutá do vertikálnej polohy a otvor pre regulovanie tlaku bol týmto otvorený/ odistený.

3. Uzatvor pohár, otoč / zatiahni uzáver dokedy to vôla dovolí. Keď si už budete istí, že je uzáver pevne zatiahnutý, slamku vráťte do pôvodnej pozície/ zatvorte.

 

Tipy a upozornenia:

1. Použitie alebo prepravovanie termohnčeka vo vodorovnej polohe môže následne spôsobiť únik nápoja z ventilu regulácie tlaku.

2. Nezaťahuj uzáver príliš tesne, aby nedošlo k poškodeniu uzáveru.

3. Nenaplň termohrnček studeným alebo horúcim nápojom viac ako do 80% obsahu hrnčeka ( maximálne 1cm pod uzáver ), aby nedošlo k poškodeniu uzáveru.

4. Nenapĺňajte termohrnček veľmi horúcim nápojom, vždy počkajte pár minút, aby nedošlo k priehriatiu povrchového materiálu a následne k poškodeniu.

5. Termohrnček je umývajte iba mäkkou hubkou alebo handrou iba s použitím jemným prostriedkom na riad a nechajte voľne vyschnúť.

6. V prípade silnej nečistoty ( napr. nápoj dlhodobo odstatý v hrnčeku), je potrebné naliať do hrnčeka teplú vodu s citrónom a nechať odstáť na 3-4 hodiny. Následne už umyjete a opláchnete podľa predchádzajúcich inštrukcií.

7. Neohrievajte nápoj priamo v šialke a neuskladujte ho v blízkosti zdroja tepla a ohňa. Nepoužívajte v pohári žiadne sýtené nápoje, ľad alebo produkty s krátkou trvanlivosťou.

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbazelená
ZnačkaODELO
Krajina pôvoduČína
Parametre
Farbazelená
ZnačkaODELO
Krajina pôvoduČína
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:ODELO, OD1377 termohrnček 0,35L COLORS, retro green
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci