ochranný štít, ochranný štít na tvár, ochranny kryt na tvar, ochranny tvarovy stit

Medic 10760 Ochranný štít na tvár 1 ks

Medic 10622 Respirátor, Rúško na tvár s filtrom FFP3, 1 ks

Respirátor, Rúško na tvár s filtrom FFP3 Medic 10622 predstavuje účinnú ochranu pred vstupom mikroorganizmov, baktérii, infekci do dýchacieho systému. Ochranu až do 50-násobku NPK-P/PEL stredne a viac toxických prachov aerosólov a vírusov. UPOZORNENIE: Fotky modelov sú len ilustračné. Vzhľadom na súčasnú situáciu môže byť výrobca a model rôzny. Avšak, všetky respirátory spĺňajú požadované normy.
Bežná cena 35,90 € Špeciálna cena 29,90 € 24,92 €
Na sklade

môžete mať 28.09.2023

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

UPOZORNENIE!

Zakazuje sa počas krízovej situácie v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 na Slovensku predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP3 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.

Podmienky nákupu: objednávky budú platné a  zaslané len pri splnení týchto požiadaviek:

-        Zaregistrujte sa a vyplňte všetky firemné údaje, pokiaľ ste poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, tak Vaša objednávka bude platná a riadne dodaná.

-        Vytvorte  si objednávku a dodatočne nám mailom pošlite potvrdenie (potvrdenie od zamestnávateľa alebo iné prehlásenie potvrdzujúce Vašu činnosť), že pracujete ako zdravotnícky pracovník, orgán štátnej správy alebo územnej samosprávy. Po ich doložení bude Vaša objednávka platná a riadne dodaná.

-        Zaregistrujte sa a vyplňte všetky firemné údaje, pokiaľ ste právnická alebo fyzická osoba – podnikateľ, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Dodatočne nám mailom pošlite opečiatkované čestné prehlásenie, že patríte do tejto kategórie, po ich doložení bude Vaša objednávka platná a riadne dodaná.

Pri nesplnení podmienok uvedených vyššie, bude vaša objednávka automaticky do 7 dní zrušená.

UPOZORNENIE:

Čas dodania produktu je orientačný, tovar vyskladňujeme priebežne a môže byť zasielaný s oneskorením. Potvrdením objednávky dávate súhlas, že ste si vedomý týchto skutočnosti.

Fotky modelov sú len ilustračné. Vzhľadom na súčasnú situáciu môže byť výrobca a model rôzny. Avšak, všetky respirátory spĺňajú požadované normy.

Respirátory, respiračné masky alebo aj respiračné rúška ako ich poznáme, sú veľmi vhodné nielen pri rozšírení vírusov, baktérii, ale aj do prašného prostredia a veľmi znečisteného ovzdušia. Veľmi užitočné sú respiračné rúška s filtrom, a takisto aj vyššej rady ako respirátory FFP3. Hlavne v obdobiach chrípky alebo pri prepuknutí iných vírusových ochorení, je veľmi vhodné používanie respiračných rúšok, aby sme chránili nielen seba, ale aj ľudí okolo nás.

Respirátor, Rúško na tvár Medic 10622 predstavuje účinnú ochranu pred vstupom mikroorganizmov, baktérii, infekci do dýchacieho systému. Respirátor s filtrom chráni pred tuhými aerosólmi a tými založených na vode ako je prach a dym, a tekutými aerosólmi, pokiaľ ich koncentrácia vo vzduchu nepresiahne 30 x NDS.

Respirator maska má vyššiu ochranu vďaka triede FFP3. Respirátor proti vírusom zaručuje ochranu do 50-násobku NPK-P/PEL stredne a viac toxických prachov aerosólov a vírusov. Respiračné rúško je z filtračnej tkaniny zloženej z propylénu a rúna. Respiračná maska je utesnená 2 extrémne silnými a zároveň elastickými páskami, aby dokonale priliehala na tvár.

Respirátor polomaska je vyrobená z príjemných materiálov pre pohodlné nosenie a zároveň umožňuje voľne dýchať.

Respirátor proti chrípke sa odporúča použiť aj v stavebníctve, v potravinárskom priemysle ako jednorázové použitie. Vhodné aj do kancelárie, školy či nákupných centier. Maska využíva inovatívnu technológiu filtrov, vďaka ktorej ani pri viacnásobnom použití nedochádza k zťaženému dýchaniu už zachytených filtrov. 

Hodí sa aj tam, kde je vysoká koncentrácia vdýchnuteľného prachu, zváranie a spájkovanie, chráni pred prachom obsahujúcim: berylium, antimón, arzén, kadmium, kobalt, nikel, rádium, strychnín, rádioaktívne častice.

Rúško je určené na jednorázové použitie, čo predstavuje jednú pracovnú smenu, a teda 8 hodín. V prípade, že idete na nákupy, a maskú používate len 2-3 hodiny, môžete ju ešte opätovne použiť na 6-5 hodín.

Kľúčové vlastnosti:

  • Respirátor, Rúško na tvár
  • Rúško proti vírusom zaručuje ochranu do 50-násobku NPK-P/PEL stredne a viac toxických prachov aerosólov a vírusov
  • Respiračná maska je účinná ochrana dýchacieho systému
  • Respirátor ffp3
  • Maska na tvár s vyššou ochranou
  • Respiračné rúško má široké využitie
  • Príjemné materiáli pre pohodlné nosenie
  • Rúško na tvár proti vírusom
  • Respirátor proti prachu
  • Respirátor proti baktériam

Parametre a špecifikácie:

Značka: Medic

Model: 10622

Farba: biela

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbabiela
ZnačkaMedic
Parametre
Farbabiela
ZnačkaMedic
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:Medic 10622 Respirátor, Rúško na tvár s filtrom FFP3, 1 ks
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci