Magická tabuľa na kreslenie, svietiaca LED doska, Doska na obkreslovanie

Magic Pad No.9225 Magická LED tabuľa na kreslenie, svietiaca LED doska 25,5 x 19 cm, modrá - 2. TRIEDA

led tabula, led tabule, led tabulky, led tablet na kreslenie

Magic Pad 16949 Magická LED tabuľa na kreslenie, Svietiaca LED doska s 5 LED a príslušenstvom

Magic Pad No.8131 Magická LED tabuľa na kreslenie, svietiaca LED doska 25,5 x 19 cm, červená - 2. TRIEDA

Jednoduchým stlačením tlačidla zapnete LED osvetlenie a ešte oživíte kresby. Kreslenie žiarivých obrázkov je hračka so 6 špeciálnymi, netoxickými obojstrannými neónovými perami - 2. TRIEDA - mierne poškriabaný displej, funkčné.
Bežná cena 11,69 € Špeciálna cena 7,58 € 6,32 €
Na sklade

môžete mať 05.10.2023

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

- 2. TRIEDA - mierne poškriabaný displej, funkčné

Magická tabuľa na kreslenie, svietiaca LED doska 25,5 x 19 cm Magic Pad No.8131. Chystáte sa na dlhší výlet a už teraz sa obávate cesty? Aj Vaše deti cestovanie určite nudí. Máme pre ne skvelú svietiacu LED dosku! Cesta do školy, na výlet či čakanie u doktora nikdy neboli zábavnejšie. S čarovnou tabuľkou zamestnáte krpcov na celé hodiny.

Táto detská tabuľa žiari pomocou LED svetiel. Deti s ňou môžu popustiť uzdu fantázii a nakresliť si všetko, čo im napadne - od svietiacich vesmírnych príšer až po oslnivý podmorský svet. Jedným ťahom obrazovku zotrú a môžu kresliť niečo iné.

Doska na obkreslovanie má 30 rôznych šablón. Deti lepšie pochopia matematiku alebo sa naučia písať. Stačí si vybrať šablónku a dieťa bude schopné vytvoriť pekné obrázky zvierat, fantastických bytostí (napríklad jednorožec) ako skutočný umelec. Posuňte kreslenie pastelkami na nový level.

Jednoduchým stlačením tlačidla zapnete LED osvetlenie a ešte viac oživíte  kresby. Pri zapnutí LED osvetlenia si môže dieťa vybrať zo 6 studených a teplých farieb a ozdobiť nimi svoj výtvor. Pre ešte väčšiu zábavu si môže zvoliť blikajúce alebo kombinované farby. Dokopy 8 rôznych efektov v jednej hračke.

Kreslenie žiarivých obrázkov je jednoduché, s 3 špeciálnymi, netoxickými obojstrannými neónovými perami Vaše deti vytvoria úžasne farebné obrázky či neonové pútače, ktoré si každý všimne.

Keď je dielko hotové, stačí perá uskladniť zo zadnej strany na boku tabuľky, takže sa nikdy nestratia. Už žiadne polámané ceruzky po zemi a neporiadok pod stolom. A keď ich obrázok omrzí, stačí obrazovku zotrieť handričkou a môžu maľovať znovu.

Svietiaca tabuľa funguje na 2 AA batérie, je ľahká a skladná. Zmestí sa všade. Zabavte deti v aute, v autobuse, lietadle a kdekoľvek, kde treba dlho čakať.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov! Produkt obsahuje malé časti alebo malé časti, ktoré sú ľahko oddeliteľné od výrobku a pri vložení do úst hrozí nebezpečenstvo udusenia. V prípade vdýchnutia hrozí nebezpečenstvo udusenia.

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Obalové materiály typu plastových vreciek, igelitu a podobne, v ktorých môže byť tovar zabalený, nie sú hračka! Nesmú prísť do kontaktu s deťmi, pretože hrozí riziko udusenia. Udržiavajte ich preto mimo dosahu detí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžite ekologicky zlikvidujte alebo odovzdajte na miesto tomu určené, aby s nimi dieťa neprišlo do kontaktu.

Kľúčové vlastnosti:

  • Magická tabuľa na kreslenie
  • Led osvetlenie
  • 30 šablón
  • 6 netoxických neónových pier
  • Napájanie 2xAA batérie
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov

Parametre a špecifikácie:

Typ: Magická LED tabuľa na kreslenie

Model: No.8131

Výrobca: Magic Pad

Materiál: plast

Hmotnosť: 0,307 kg

Farba: červená

Druh: tabuľky

Rozmery tabuľky: 25,5 x 19 cm

Rozmer plochy pre kreslenie: 19 x 14 cm

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbačervená
Materiálplast
ZnačkaMagic Pad
Parametre
Farbačervená
Materiálplast
ZnačkaMagic Pad
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:Magic Pad No.8131 Magická LED tabuľa na kreslenie, svietiaca LED doska 25,5 x 19 cm, červená - 2. TRIEDA
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci