FIORE Vzorované legíny GEMMA 60 den

FIORE Vzorované legíny GEMMA 60 den

FIORE Dámske legíny MIRANDA 60 den

FIORE Dámske legíny MIRANDA 60 den

FIORE Vzorované legíny JULIA 30 den

FIORE Vzorované legíny JULIA 30 den pre vaše nôžky! Elegantné legíny sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť. Vložený bavlnený klín s pohodlnými plochými švami. Vhodné pre všetky príležitosti. Vyrobené v rôznych farbách.
Už od 1,49 € 1,24 € Bežná cena 8,99 €
Na sklade
Zobraziť predpokladaný dátum doručenia podľa veľkostí
Nákup po telefóne: +421 949 000 575

FIORE Vzorované legíny JULIA 30 densú šité plochým švom. Zvodné a zároveň elegantné nohy vďaka pančuškám. Dodajú vám neuveriteľný sexappeal, nádych tajomna i dráždivosti zároveň.

Máme pre vás pripravené pančušky  až v nádherných farbách, vzoroch, štruktúrach, veľkostiach,  na každý deň a každú príležitosť. Zimná aj letná kolekcia.

V kolekcii FIORE nájdete pančuchy, samodržky, legíny, podkolienky aj ponožky. Sú vhodné pre všetky príležitosti, na bežné nosenie, do práce, spoločenské udalosti alebo pre sexy chvíle s partnerom.

Výrobca Fiore
Jedna z najväčších a k najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v  priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.
Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete. Fiore myslí na všetkých!

Čo znamená označenie DEN (Denier)?Nájdete ho na každej škatuľke. Je to vlastne sila použitého textilného vlákna - udáva, či sú silonky jemné (nižšie hodnoty), alebo silné, menej priehľadné (vyššie hodnoty). Fyzikálne je denier definovaný ako váha deviatich kilometrov priadze v gramoch. Napríklad bežne ženy nosia pančuchové nohavice s jemnosťou 15 a 20 den, 40 den sú silnejšie a nosia sa skôr v chladnejších mesiacoch. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Renomovaný výrobca Fiore
  • Veľkosti: 2(S), 3(M), 4 (L), 5 (XL - má vložený klín)
  • Elegantné a zároveň sexi.
  • Vložený bavlnený klín.
  • Šité plochým švom.
  • Rôzne farebné odtiene, veľkosti, vzory.
  • Hladké alebo s nápadným vzorovaním a silnejšia štruktúra úpletu.

Údržba a pranie produktu:

Je potrebné venovať špeciálnu pozornosť základným podmienkam údržby, ktoré sú stanovené výrobcami . Sú znázornené grafickými symbolmi na etikete, alebo visačke každého výrobku.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Vzorované leginy

Výrobca: Fiore

Model: JULIA

Určené pre: Ženy

Materiál: 88% POLYAMID, 11% ELASTAN, 1%BAVLNA

Hrúbka: 30 den

Hmotnosť: 0,068 kg

Krajina pôvodu: Poľsko

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbamodrá
Materiál88% polyamid, 11% elastan, 1% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Parametre
Farbamodrá
Materiál88% polyamid, 11% elastan, 1% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:FIORE Vzorované legíny JULIA 30 den
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci