FIORE dámske elastické legíny FARIDA 60 DEN

FIORE dámske elastické legíny FARIDA 60 DEN

Fiore Press Up 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Sable

Pančucháče Press Up M 5103 podporujú efekt schudnutia, stiahnu a vytvarujú vaše boky a stehná, pozdvihnú zadok. Hrúbka pančúch je 20DEN. Vďaka technológii Silver Fresh, pokožka zostáva suchá a svieža, nepríjemný problém rastu baktérií a plesní stáva minulosťou. Vhodné pod spoločenské šaty aj na každodenné nosenie. Bez zosilnenej špice.

Pančucháče Press Up20 podporujú efekt schudnutia,  stiahnu a vytvarujú vaše boky a stehná, pozdvihnú zadok. Vďaka technológii Silver anti-bacterial, pokožka zostáva suchá a svieža, nepríjemný problém rastu baktérií a plesní stáva minulosťou. Vhodné pod spoločenské šaty aj na každodenné nosenie. Tvarujúce pančuchy sú bez zosilnenej špice a vhodné sú aj do topánok s otvorenou špicou. Elegantné pančuchy sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť. Veľkosti 3 a 4 majú vložený bavlnený klín s plochými švami.

Výrobca Fiore
Jedna z najväčších a najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v  priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.

Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete. Fiore myslí na všetkých!

Čo znamená označenie DEN (Denier)?Nájdete ho na každej škatuľke. Je to vlastne sila použitého textilného vlákna - udáva, či sú silonky jemné (nižšie hodnoty), alebo silné, menej priehľadné (vyššie hodnoty). Fyzikálne je denier definovaný ako váha deviatich kilometrov priadze v gramoch. Napríklad bežne ženy nosia pančuchové nohavice s jemnosťou 15 a 20 den, 40 den sú silnejšie a nosia sa skôr v chladnejších mesiacoch. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Renomovaný výrobca Fiore
  • Technológia Silver Fresh
  • Podporujú efekt schudnutia,  stiahnu a vytvarujú vaše boky a stehná, pozdvihnú zadok.
  • Neviditeľná špica,  päta bez zosilnenia.
  • Šité plochým švom.
  • Rôzne farebné odtiene a veľkosti
  • Zaručujú pevnosť, pohodlnosť a pružnosť.

Údržba a pranie produktu:

Je potrebné venovať špeciálnu pozornosť základným podmienkam údržby, ktoré sú stanovené výrobcami . Sú znázornené grafickými symbolmi na etikete, alebo visačke každého výrobku.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Sťahujúce  pančuchy

Výrobca: Fiore

Model: Press Up 20, M 5103

Určené pre: Ženy

Zloženie: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna.

Hrúbka: 20 DEN

Hmotnosť: 0,07 kg

Parametre a špecifikácia

Parametre
Druhtablety
Farbažltá
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Parametre
Druhtablety
Farbažltá
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:Fiore Press Up 20 sťahujúce pančuchy 20DEN, Sable
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci