FIORE Dámske pančuchy SORELA 40 DEN

FIORE Dámske pančuchy SORELA 40 DEN

FIORE Vzorované pančuchy PORTIA 40 DEN

FIORE Vzorované pančuchy PORTIA 40 DEN

FIORE Dámske pančuchy TANGA 40 DEN

Luxusné hladké FIORE pančuchy TANGA 40 DEN pre vaše nôžky! Elegantné pančuchy sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť. Neviditeľná spevnená špica a vložený bavlnený klín (3, 4) s plochými švami. Vhodné pre všetky príležitosti.

Zvodné a zároveň elegantné nohy vďaka dámskym luxusným pančuchám FIORE TANGA 40 DEN. Dodajú vám neuveriteľný sexappeal, nádych tajomna i dráždivosti zároveň.

Ako hovorí aj spoločenský bontón, dáma by nikdy nemala byť videná na verejnosti bez pančúch, preto zvýraznite svoju ženskosť ktorej nikto neodolá. Luxusné  pančušky prestížnej značky Fiore dodajú sexappeal a sebavedomie každej žene.

Máme pre vás pripravené pančušky  v nádherných farbách, vzoroch, štruktúrach, veľkostiach,  na každý deň a každú príležitosť. Zimná aj letná kolekcia.

V kolekcii FIORE nájdete pančuchy, samodržky, legíny, podkolienky aj ponožky. Sú vhodné pre všetky príležitosti, na bežné nosenie, do práce, spoločenské udalosti alebo pre sexy chvíle s partnerom.

Výrobca Fiore
Jedna z najväčších a najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v  priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.
Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete. Fiore myslí na všetkých!

Čo znamená označenie DEN (Denier)?Nájdete ho na každej škatuľke. Je to vlastne sila použitého textilného vlákna - udáva, či sú silonky jemné (nižšie hodnoty), alebo silné, menej priehľadné (vyššie hodnoty). Fyzikálne je denier definovaný ako váha deviatich kilometrov priadze v gramoch. Napríklad bežne ženy nosia pančuchové nohavice s jemnosťou 15 a 20 den, 40 den sú silnejšie a nosia sa skôr v chladnejších mesiacoch. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Renomovaný výrobca Fiore
  • Veľkosti: 2(S), 3(M), 4 (L), 5 (XL - má vložený klín)
  • Elegantné a zároveň sexi.
  • Neviditeľná spevnená špica,  päta bez zosilnenia.
  • Šité plochým švom.
  • Rôzne farebné odtiene, veľkosti, vzory.
  • Hladké alebo s nápadným vzorovaním a silnejšia štruktúra úpletu.
  • Zaručujú pevnosť, pohodlnosť a pružnosť.

Údržba a pranie produktu:

Je potrebné venovať špeciálnu pozornosť základným podmienkam údržby, ktoré sú stanovené výrobcami . Sú znázornené grafickými symbolmi na etikete, alebo visačke každého výrobku.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Hladké pančuchy

Výrobca: Fiore

Model: TANGA

Určené pre: Ženy

Materiál: 85% POLYAMID, 13% ELASTAN, 2% BAVLNA

Hrúbka: 40 den

Hmotnosť: 0,068 kg

Krajina pôvodu: Poľsko

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbaviacfarebná
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Parametre
Farbaviacfarebná
ZnačkaFiore
Krajina pôvoduPoľsko
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:FIORE Dámske pančuchy TANGA 40 DEN
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci