guličkodráha, gulickova, gulickodraha, stavebnica

Space Rail No.233-4G Guličkodráha LEVEL 4 GLOW, svietiaca v tme

LightUp LUL158 Svetielkujúca skladačka

Zábava, ktorá neomrzí!
Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 6,49 € 5,41 €
Na sklade

môžete mať 28.05.2024

Nákup po telefóne: +421 949 000 575

Svetielkujúca skladačka!

Zábava, ktorá neomrzí!

Patrí vaše dieťa medzi vášnivých staviteľov, ale lego či kocky sa mu už zunovali? Darujte mu unikátnu skladačku Light Up Links a posuňte jeho záľubu na vyšší level! Táto skladačka totiž ponúka okrem radosti z vytvorenia všakovakých predmetov, ako napr. náramok, autíčko, švihadlo či lietadielko, i prídavnú hodnotu v podobe ich rozsvietenia. A keď sa dieťa so svojím výtvorom dohrá, môže ho jednoducho rozložiť a použiť znova a znova.

  • skladanie rôznych predmetov, ktoré po zatrasení svietia
  • vhodné pre malých konštruktérov
  • skladačka rozvíja kreativitu a logické myslenie
  • nie sú potrebné žiadne batérie

Light Up Links

  • Unikátna svetielkujúca skladačka, ktorá obsahuje 158 dielov. Stimuluje kreativitu u chlapcov i dievčat, môžu s nimi vytvárať nespočetné množstvo útvarov a predmetov, ktoré vďaka svetielkujúcim dielikom po zatrasení svietia. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov! Produkt obsahuje malé časti alebo malé časti, ktoré sú ľahko oddeliteľné od výrobku a pri vložení do úst hrozí nebezpečenstvo udusenia. V prípade vdýchnutia hrozí nebezpečenstvo udusenia.

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Obalové materiály typu plastových vreciek, igelitu a podobne, v ktorých môže byť tovar zabalený, nie sú hračka! Nesmú prísť do kontaktu s deťmi, pretože hrozí riziko udusenia. Udržiavajte ich preto mimo dosahu detí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžite ekologicky zlikvidujte alebo odovzdajte na miesto tomu určené, aby s nimi dieťa neprišlo do kontaktu.

 

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

Parametre
Farbaviacfarebná
ZnačkaLightUp
Krajina pôvoduČína
Parametre
Farbaviacfarebná
ZnačkaLightUp
Krajina pôvoduČína
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:LightUp LUL158 Svetielkujúca skladačka
Vaše hodnotenie
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci